captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: modernus Lietuvos džiazas prisistato pasauliui

Tarptautinės džiazo dienos metu vyks rinkinio „Jazz from Lithuania 2018“ pristatymas. Apie jį, o ir apie šiuolaikinį džiazą apskritai pasakoja Lietuvos Džiazo federacijos prezidentas Julijus Grickevičius ir muzikantas Andrej Polevikov.
J. Grickevičius ir A. Polevikov. D. Razausko nuotr.
J. Grickevičius ir A. Polevikov. D. Razausko nuotr.

„Labai įdomus, aktualus ir netikėtas“. Tokiais epitetais muzikos kritikai apdovanoja garbingą rinkinį „Jazz from Lithuania 2018“, kuriame pučia patys naujausi mūsų džiazo muzikos vėjai. Rinkinys skirtas ne mums, bet tarptautinei melomanų, festivalių, vadybininkų ir žurnalistų bendruomenei. Jis jau pristatytas Vokietijoje, Bremeno mieste vykstančioje didžiausioje pasaulyje džiazui skirtoje parodoje „Jazzahead“ ir toliau keliaus po pasaulį, pažindindamas su jaunais Lietuvos kūrėjais. Vienas tokių – klavišininkas, kompozitorius, pedagogas Andrej 

Polevikov, pasakojantis, kaip keičiasi požiūris į džiazą, muzikantų priėjimas prie žanro. O Lietuvos Džiazo federacijos prezidentas Julijus Grickevičius atskleidžia, jog ne viskas taip gražu, kaip gali pasirodyti: kol vaidijamės tarpusavy, kovojam dėl finansų, kaimynai veikia vieningai ir strategiškai, tad štai estų modernus džiazas užsieny pristatomas gerokai plačiau, nei lietuvių. 

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama balandžio 28 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir balandžio 29 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...