captcha

Jūsų klausimas priimtas

LRT RADIJO eteryje ir portale LRT.LT – paukščių „Eurovizija“!

Gegužės 6 d., sekmadienį, 07.05 val. LRT RADIJAS ir LRT.LT vėl transliuos išskirtinį bundančios gamtos koncertą, dar vadinamą paukščių „Eurovizija“.
LRT RADIJO „Paukščių choro“ transliacija iš Žuvinto 2017 m.
LRT RADIJO „Paukščių choro“ transliacija iš Žuvinto 2017 m.

Kasmet pirmąjį gegužės sekmadienį minima Tarptautinė paukščių choro diena, o LRT RADIJAS jau trečius metus jungiasi prie unikalios Airijos radijo RTE RADIO 1 naktinės transliacijos. Jos metu klausytojai visame pasaulyje galės išgirsti ir Lietuvos paukščių balsus, o nuo 07.05 val. ryto LRT RADIJO eteryje visą valandą skambės įvairių Europos ir pasaulio gamtos kampelių, tarp jų – ir Žuvintos biosferos rezervato paukščių choras.

Šiai unikaliai tarptautinei transliacijai LRT RADIJO komanda pradeda ruoštis jau prieš kelis mėnesius. Su Airijos transliuotoju RTE derinama programos eiga ir jungimųsi iš skirtingų šalių laikas. Radijo inžinieriai padeda nuspręsti, kurioje vietoje LRT RADIJO komandai įsikurti, kad būtų užtikrintas kokybiškas ryšio signalas ir garsas. Drauge su Žuvinto biosferos rezervato direkcijos darbuotojais stebima bundanti gamta, paukščių elgsena, orų prognozė ir pagal tai spėjama giesmininkų įvairovė „Paukščių choro“ dieną. 

Unikalios „Paukščių choro“ transliacijos iš viso pasaulio kviečiame klausytis gegužės 6 d., sekmadienį, nuo 07.05 val. per LRT RADIJĄ.

Nuo 02.05  iki 08.00 val. ryto išskirtinę galimybę klausytis visos Airijos radijo RTE RADIO 1 (anglų k.) retransliuojamos programos, kurioje tiesiogiai bus galima išgirsti įvairių šalių paukščių giesmių, turės portalo LRT.LT lankytojai.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close