captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto alllegro“: pažintis su teatro režisiere iš JAV Rasa Allan Kazlas

„Mudu su vyru Juozu norėjome dalyvauti Lietuvos 100-mečio šventėse, atvažiuoti be dovanų negalėjome, todėl atvežėme mano kuklią dovaną – teatro kūrinį. Labai norime, kad kartu su visais šią šventę švęstų ir išeiviai“, – sako Niujorke gyvenanti ir kurianti režisierė Rasa Allan Kazlas.
Teatro režisierė iš JAV Rasa Allan Kazlas. Dmitrijaus Matvejevo nuotr.
Teatro režisierė iš JAV Rasa Allan Kazlas. Dmitrijaus Matvejevo nuotr.

„Tai bus didžiausia ir žaismingiausia iki šiol surengta šiuolaikinio meno paroda Šiaulių miesto kultūrinio gyvenimo istorijoje. Ji suteiks galimybę pažvelgti į prasmines pirmųjų kinetinių skulptūrų ir naujausių interaktyvių instaliacijų sąsajas ir atskleis žaidybinio atraktyvumo plėtotę mene“, – žada festivalio „Enter“ parodos „InterAkcijos“ kuratorius menotyros dr. dailės teoretikas ir kritikas Virginijus Kinčinaitis.

Kultūros ir meno mėnesinio žurnalo „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Buvau girdėjęs daug puikių atsiliepimų apie Vienos valstybinio baleto trupėje, kuriai šiuo metu ir vadovauja  Manuel Legris, pastatytą „Korsarą“. Be to, supratau, kad jo, kaip didelę sėkmingo baleto šokėjo patirtį sukaupusio žmogaus, pamokos gali būti itin naudingos Lietuvos trupei. M. Legris buvo puikus pasirinkimas, leidęs supažindinti mūsų šokėjus su prancūziškąja baleto mokykla“, – teigia LNOBT baleto meno vadovas Krzysztofas Pastoras.

„Mudu su vyru Juozu norėjome dalyvauti Lietuvos 100-mečio šventėse, atvažiuoti be dovanų negalėjome, todėl atvežėme mano kuklią dovaną – teatro kūrinį. Labai norime, kad kartu su visais šią šventę švęstų ir išeiviai“, – sako Niujorke gyvenanti ir kurianti režisierė Rasa Allan Kazlas. Kaip pavyksta išlaikyti ryšį su Lietuva? Apie kokių skolų Lietuvai grąžinimą kalba režisierė? Koks santykis su šalies istorija ir lietuvių poezija? Apie gyvenimą ir kūrybą Amerikoje ir kūrybines impresijas Lietuvoje pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ balandžio 27 d., penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close