captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: kokias svajones gali išpildyti biblioteka?

„Nacionalinė biblioteka – tai svajonių išsipildymo vieta, nes ji leidžia įgyvendinti kartais ir beprotiškas idėjas“, – teigia 2017 m. geriausia jaunoji bibliotekininkė Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus vadovė Inga Mitunevičiūtė.
Inga Mitunevičiūtė.
Inga Mitunevičiūtė.
„Aš labiausiai norėčiau, kad jis būtų gyvas, gal todėl ir negaliu nusiraminti, nes vis iškyla tas klausimas, kaip taip galėjo atsitikti?“, – sako poeto Rimo Buroko, kuris mirė būdamas 27-erių kalėjime, atminimui skirto renginio „Burokinės“ sumanytoja, vertėja Daiva Grigelytė.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.
 
„Nacionalinė biblioteka – tai svajonių išsipildymo vieta, nes ji leidžia įgyvendinti kartais ir beprotiškas idėjas“, – teigia 2017 m. geriausia jaunoji bibliotekininkė Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus vadovė Inga Mitunevičiūtė. Vilniaus universiteto bibliotekos Mokslinės informacijos duomenų skyriaus vadovė dr. Žibutė Petrauskienė, kuriai suteiktas 2017 m. geriausio bibliotekininko vardas, akcentuoja komandinį darbą bibliotekoje. Pokalbis studijoje su geriausiomis bibliotekininkėmis apie jų darbo patirtis, įvairių savo paskirtimi bibliotekų šiandieną ir ateitį.
 
Ved. Alma Valantinienė.
 
„Ryto allegro“ balandžio 26 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close