captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų": ar galima pasitikėti studijų kryptimis, kurios kovą buvo įvertintos prastai, o jau balandį – akredituotos?

Praėjusį ketvirtadienį Studijų kokybės vertinimo centras pristatė pakartotinį studijų krypčių vertinimą. Iš jo paaiškėjo, kad iš 171 studijų krypčių, kurios kovo 1 d. buvo įvardintos kaip esančios nekokybiškos ir nebegalinčios priimti naujų pirmakursių, daugiau nei 60 proc. buvo reabilituotos.
Vytauto Didžiojo universiteto mokslo prorektorė Julija Kiršienė. DELFI nuotr.
Vytauto Didžiojo universiteto mokslo prorektorė Julija Kiršienė. DELFI nuotr.

Po pakartotinio vertinimo, vykusio balandį, buvo akredituotos vienos su tam tikromis sąlygomis, o kitos – be jokių sąlygų. Jos ir toliau galės priimti pirmakursius.

Ką galvoti stojantiesiems, kodėl buvo pakeistas sprendimas? Ar tai reiškia, kad už studijų kokybę atsakingi specialistai, pateikę pirmąjį studijų krypčių vertinimą, buvo itin principingi, ar per griežti, kad jau po pusantro mėnesio pakeitė savo verdiktą? Kodėl kai kurios aukštosios mokyklos dėl šio sprendimo kreipėsi į teismus?   

Ar verta rinktis tas studijų kryptis, kurios po pirmo vertinimo buvo įvardintos kaip esančios prastos, ar tikrai jų kokybė pakankamai gera? 

Laidoje dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto mokslo prorektorė Julija Kiršienė ir Kauno technologijos universiteto studijų prorektorė Kristina Ukvalbergienė.

Telefonu komentuos švietimo ir mokslo viceministras dr. Giedrius Viliūnas.

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų" ketvirtadienį, balandžio 26 d., 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close