captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: pakeista žemės pirkimo tvarka šokiravo sodininkus

Praėjusių metų gruodžio 12 d. LR Vyriausybės nutarimu nustatyta, kad nuo šių metų kovo 1 d. sodininkų bendrijų nariai, norintys nusipirkti greta privačių jų sklypelių esančius nedidelius valstybinės žemės plotelius, turės už ją mokėti pagal vidutinę rinkos vertę.  
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

Praėjusių metų gruodžio 12 d. LR Vyriausybės nutarimu nustatyta, kad nuo šių metų kovo 1 d. sodininkų bendrijų nariai, norintys nusipirkti greta privačių jų sklypelių esančius nedidelius valstybinės žemės plotelius, turės už ją mokėti nebe pagal nominalią, kaip iki tol, o pagal vidutinę rinkos vertę.

Visada nejauku išgirsti kalbas apie uždaromas mokyklas kaime. Tai asocijuojasi su kaimo nykimu. Ir labai smagu girdėti apie kaime veikiančias aukštesnio lygio mokyklas – gimnazijas. Jos yra kaimo ateities, jo išlikimo garantas. Šakių rajono kaimo vietovėse yra dvi gimnazijos. Viena jų – Griškabūdyje. Joje mokosi per 400 mokinių. Direktorius Arūnas Šalnaitis džiaugiasi, kad mokinių pastaraisiais metais nemažėja, apie pusę jų autobusais atsiveža iš atokesnių kaimų, gimnazijoje šilta ir jauku. Mokiniai patenkinti čia sudarytomis mokymosi sąlygomis, jie turi galimybę užsiimti įvairia veikla būreliuose.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, sausio 30 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...