captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: kada liausimės vogę intelektinę nuosavybę?

PIN dienos proga Domantas Razauskas kalbina asociacijos LATGA Muzikos kūrinių skyriaus vadovą Paulių Sartatavičių ir grupės „The Roop“ vokalistą Vaidotą Valiukevičių. Kodėl pagal piratavimo lygį vis dar esame Europos atsilikėliai?
V. Valiukevičius ir P. Sartatavičius. D. Razausko nuotr.
V. Valiukevičius ir P. Sartatavičius. D. Razausko nuotr.

Balandžio 26-oji – Pasaulinė intelektinės nuosavybės diena. Proga atkreipti dėmesį į tai, kaip mes su ta nuosavybe elgiamės. O elgiamės, panašu, vis dar ne taip pagarbiai, kaip Vakarų šalys. Taip bent jau sako autorių teises ginančios asociacijos LATGA darbuotojas Paulius Sartatavičius. Ir jei muzikos srityje situacija taisosi atsiradus tokioms platformoms kaip „Pakartot.lt“, „Spotify“, tai vaizdinę medžiagą vis dar noriai vagiame ir žiūrime nelegaliai. Kas baisiausia, nejausdami kaltės ir atsakomybės. LATGA PIN dienos proga organizuoja edukacinių renginių ciklą įvairiose Lietuvos mokyklose. Žinomi šalies kūrėjai jų metu kalbasi su moksleiviais apie intelektinę nuosavybę. Vienas projekto dalyvių – Vaidotas Valiukevičius iš „The Roop“. Kodėl vagiame, kada liausimės, bausti ar šviesti, drausti ar duoti nemokamai, apie viską išsamiai – laidoje „Pakartot“. 

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama balandžio 21 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir balandžio 22 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...