captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Esu įsitikinęs, kad net jeigu ir nebūtų buvę Šaliapino - dainininko, būtų buvęs Šaliapinas - genialus aktorius, žymus dailininkas ar skulptorius“, – yra teigęs maestro Virgilijus Noreika. Apie vieną garsiausių rusų operos solistų Fiodorą Šaliapiną – pirmadienio viktorinoje.
Rusų operos solistas Fiodoras Šaliapinas.
Rusų operos solistas Fiodoras Šaliapinas.

„Formuojant festivalio programą buvo svarbu ne tik siekti aukščiausios pristatomų darbų meninės kokybės, kartu buvo mąstoma apie bendrą žanro ekosistemą. Dėl to šių metų NOA orientuotas ne tik į kūrėjus ir žiūrovus, tačiau kartu įtraukia tam tikrą refleksiją ir diskusijas užtikrinančius kritikus“, – sako šiuolaikinės operos festivalio NOA (Naujosios operos akcija) prodiuserė Ana Ablamonova.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistės Eglės Baliutavičiūtės naujų knygų apžvalgoje – du leidiniai: irakietės Nadios Murad memuarai apie nusikaltimus žmogiškumui „Paskutinė mergina: mano nelaisvės ir kovos su „Islamo valstybe“ istorija“ bei suomių rašytojos Emmi Itärantos debiutinis romanas vyresniesiems paaugliams „Vandens skonis“.

„Žymusis rusų bosas Fiodoras Šaliapinas – legendomis ir gandais pagarsėjusi figūra. Jo menui apibūdinti tinka visi žemiški ir nežemiški epitetai. Tačiau pirmiausia jis – didis interpretuotojas, genialus menininkas. Esu įsitikinęs, kad net jeigu ir nebūtų buvę Šaliapino - dainininko, būtų buvęs Šaliapinas - genialus aktorius, žymus dailininkas ar skulptorius“, – yra teigęs maestro Virgilijus Noreika. Apie prieš 80 metų Anapilin iškeliavusį Fiodorą Šaliapiną – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ balandžio 16 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...