captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: savita tradicija pagal „Baltas varnas“

Muzikantai kalbasi. Domantas Razauskas klausia, seserys dvynės Teresė ir Milda Andrijauskaitės, arba tiesiog „Baltos varnos“, atsako.
T. ir M. Andrijauskaitės. D. Razausko nuotr.
T. ir M. Andrijauskaitės. D. Razausko nuotr.

Seserys dvynės Teresė ir Milda savo kūrybinį kelią pradėjo dar gimtuosiuose Zarasuose. Tiesą sakant, augant tokioje šeimoje, pasirinkimo būta mažai – jų tėtis Gintaras Andrijauskas yra „Sadūnų“ siela, jų dėdė Algirdas Svidinskas – žinomas folkloristas, dainius, vienas festivalio „Akacijų alėja“ sumanytojų. „Baltos varnos“ tik persikėlusios gyventi į Vilnių nėrė į muzikinę veiklą, įrašė ir išleido pirmąjį albumą „Dar nedaviau tau vardo“, subūrė grupę, ėmė aktyviai koncertuoti ir galiausiai pasuko į televizijos pusę – sudalyvavo naujame LRT projekte „Du balsai – viena širdis“. Šiuo metu Teresė ir Milda baigia etnomuzikologijos studijas Lietuvos Muzikos ir teatro akademijoje. Kokia merginų muzikos filosofija, muzikinis kelias, santykis su tradicija, televizijos šou? Apie viską išsamiai – pokalbio metu. Ir dar. Laidoje pirmą kartą pristatomas naujausias įrašytas „Baltų varnų“ kūrinys, dar neskambėjęs radijo eteriuose. 

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama balandžio 14 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir balandžio 15 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...