captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vyriausybės prioritetai – energetika ir emigracijos stabdymas

Tarp prioritetų taip pat yra pasiruošimas pirmininkavimui Europos Sąjungai bei socialinės atskirties mažinimas.  
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Vyriausybės vadovas Algirdas Butkevičius sako, kad pagrindiniai šių metų Ministrų kabineto veiklos prioritetai bus energetika ir emigracijos stabdymas bei darbo vietų jaunimui kūrimas.   Tarp prioritetų taip pat yra pasiruošimas pirmininkavimui Europos Sąjungai bei socialinės atskirties mažinimas.

Vilniaus meras Artūras Zuokas ir Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Lančinskas pristato bendradarbiavimo gaires. Kalbama apie nusikalstamų veikų rūšinį ir teritorinį pasiskirstymą, išskirtos aktualios „telefoninio“ sukčiavimo, eismo saugumo užtikrinimo ir kitos aktualios problemos.

Šiandien aplinkos ministras turėtų pasirašyti įsakymą dėl baudų nelegaliems žvejams padidinimo. Baudos didės maždaug penkis kartus. Kaip jūs vertinate didesnes baudas brokonieriams?  Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Šiandien žemės ūkio ministras Vigilijus Jukna dalyvauja Europos Sąjungos tarybos (Žemės ūkis ir žuvininkystė) posėdyje Briuselyje.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, kalbos valandėlė, rubrika „Savaitės istorija“.

 Ved. Madona Lučkaitė. Red. Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ sausio 28 d., pirmadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.  

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...