captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: vaikų literatūros premijų laureatai

„Norėčiau, kad mano knygas perskaitęs žmogus šviesiau žiūrėtų į pasaulį. Net jeigu knyga liūdna, net jeigu situacijos, į kurias papuola veikėjas, yra sudėtingos, baigęs skaityti jis vis tiek turėtų pasijusti šviesiai, norėčiau, kad taip būtų“, – viliasi 2017 metų ŠMM vaikų literatūros premijos laureatė rašytoja Ilona Ežerinytė.
2017 metų ŠMM vaikų literatūros premijos laureatė rašytoja Ilona Ežerinytė.
2017 metų ŠMM vaikų literatūros premijos laureatė rašytoja Ilona Ežerinytė.

Lietuvos leidėjai Londono knygų mugėje: „Kai mes išverčiame knygą ir paleidžiame ją į pasaulį, jos ilgaamžiškumas yra beribis“, – pastebi leidybos ekspertė Aida Dobkevičiūtė, tiesiogiai iš Londono karščiausias naujienas praneša žurnalistė Birutė Rutkauskaitė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalga.

„Norėčiau, kad mano knygas perskaitęs žmogus šviesiau žiūrėtų į pasaulį. Net jeigu knyga liūdna, net jeigu situacijos, į kurias papuola veikėjas, yra sudėtingos, baigęs skaityti jis vis tiek turėtų pasijusti šviesiai, norėčiau, kad taip būtų“, – viliasi ŠMM vaikų literatūros premijos laureatė rašytoja Ilona Ežerinytė. „Kai verčiu vaikams, sugrįžtu į vaikystę,  galvoju, o kaip aš skaityčiau tą knygą, jei būčiau vaikas“, – sako vertėja Inga Tuliševskaitė. „Vaikams rašyti yra sunkiau, negu suaugusiems, todėl reikėjo išleisti penkias knygas suaugusiems, kad ryžčiausi išleisti pirmą knygą vaikams“, – mintimis dalijasi poetė Daiva Čepauskaitė. Reportaže iš Vaikų knygos dienos minėjimo Nacionaliniame Kauno dramos teatre – pokalbiai su iškiliausiais 2017 metų vaikų knygų kūrėjais ir literatūros sklaidos specialistais.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ balandžio 12 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close