captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: kas yra aranžuotė ir kaip tokią pavogti?

Muzikantai kalbasi. Domantas Razauskas klausia, gitaristas, kompozitorius, aranžuotojas, „Žalvarinio“ lyderis Robertas Semeniukas atsako ir dalinasi ne visada malonia patirtimi.
R. Semeniukas. D. Razausko nuotr.
R. Semeniukas. D. Razausko nuotr.

Robertas Semeniukas – profesionalus muzikantas, kuris žino, kaip atrodyti, elgtis scenoje, grojant šalia Marijono Mikutavičiaus, kaip parašyti liaudies dainos aranžuotę, sukurti autorinį „gabalą“, pagroti ugninį „solo“. Jis žino, kiek metų turėjo mokytis ir juodai dirbti, kad to pasiektų. Kad pasiektų, jog jo aranžuotės atsidurtų mokyklos programose, vadovėliuose, o apie autorines teises menkai teišmanantys žmonės iš jo noriai vogtų. Kodėl? Todėl, kad Lietuvoje vis dar apstu piliečių, kurie dainos, fonogramos, aranžuotės nesuvokia kaip intelektinės nuosavybės. Robertas su tuo susiduria dažnai ir apie tai pasakoja. Dar jis pasakoja apie savo paties solinę karjerą ir duoda patarimus jauniems muzikantams, kuriems dažnai atrodo, kad roko žvaigždė – baisiai lengva ir smagi profesija.

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama balandžio 7 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir balandžio 8 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close