captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: gamtosaugininkų reidas dėl žvejybos pažeidimų

Šį savaitgalį visoje Lietuvoje bus tikrinama, kaip žvejai laikosi mėgėjiškos žūklės reikalavimų. Pasak aplinkos ministro Valentino Mazuronio, aplinkosaugininkai tikrins, ar žvejai yra įsigiję žvejybos leidimus, ar turi specialius smaigus, kurie žvejojant ant ledo yra privalomi.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.

Šį savaitgalį visoje Lietuvoje bus tikrinama, kaip žvejai laikosi mėgėjiškos žūklės reikalavimų. Pasak aplinkos ministro Valentino Mazuronio, aplinkosaugininkai tikrins, ar žvejai yra įsigiję žvejybos leidimus, o taip pat – ar turi specialius smaigus, kurie žvejojant ant ledo yra privalomi. „Mūsų prioritetas šiemet – žuvų išteklių naudojimo kontrolė. Tad, jei yra žmonių, kurie žvejoja jau daug metų ir dar nė karto nematė tikrintojų, yra didelė tikimybė, jog leidimo žvejoti Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos atstovai paprašys būtent šiais metais“, – teigia V. Mazuronis. Aplinkos ministerija primena, kad leidimus mėgėjiškai žūklei galima patogiai, paprastai ir greitai įsigyti prisijungus prie Aplinkosaugos leidimų informacinės sistemos.

Taip pat laidoje – apie žiemos ralį Utenos rajone, kaip vyksta atkuriamieji darbai likviduojant prieš metus vykusioTytuvėnų gaisro padarinius.

 Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – sausio 26 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...