captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: fizika išgelbės Lietuvą!

Taip teigia jau 50-ąjį kartą rengiamų FIDI dienų pradininkas Vitas Mačiulis. Kodėl? Kokie fizikų darbai gerina mūsų gyvenimo kokybę, kokie jų garsina Lietuvą, ar gera būti fiziku  šiandien, kaip gimė FIDI, kurią švenčia ne tik fizikai?  Apie tai penktadienio pokalbis su fiziku, VU rektoriumi Artūru Žukausku.
Fizikas<br> VU rektorius Artūras Žukauskas. Andriaus Ufarto (DELFI) nuotr.
Fizikas
VU rektorius Artūras Žukauskas. Andriaus Ufarto (DELFI) nuotr.

Ką būtina žinoti keliaujant automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis? Saugaus eismo dieną pokalbis su Susisiekimo ministerijos Saugaus eismo skyriaus vedėju Vidmantu Pumpučiu.

Valstybinė lietuvių kalbos komisija svarsto, kaip lietuviškai vadinti Gruziją.

Ne visi šunų šeimininkai surenka savo augintinių išmatas. Dauguma miesto gyventojų tai laiko itin aktualia problema, o specialistai perspėja, kad tai – ne vien estetinė bėda, o ir rimtų sveikatos sutrikimų priežastis.

Kaip naudojamos ES lėšos? Tuo dabar domisi Europos parlamento Biudžeto kontrolės komiteto delegacija. Jos išskirtinis dėmesys – lėšų panaudojimas Ignalinos atominės elektrinės uždarymui.  Penktadienį visuomenei bus pristatyti rezultatai.

Trečią savaitę nerimsta skandalas dėl dešimčių milijonų socialinio tinklo „Facebook“ vartotojų nutekintų duomenų ir jų naudojimo, siekiant paveikti rinkėjus per Jungtinių Valstijų prezidento rinkimus. Ekspertai sako, kad tokių atvejų, kai vartotojų duomenys yra kam nors perduodami, gali būti daugybė, nes naudojantis įvairiais socialiniais tinklais, programėlėmis ir apskritai išmaniaisiais prietaisais, tokio dalyko kaip duomenų privatumas nelieka.

Laidą veda Gabija Narušytė, Saulius Liauksminas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ balandžio 6 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.             

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...