captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: menininkai Jūratė Mažeikaitė-Harrison ir Jeff Harrison

„Skaitmeniniame amžiuje beveik viskas virto preke. Tačiau, kalbant apie intelektinę nuosavybę, kartais vis dar galvojama, kad ji turėtų būti nemokama. Kalbu apie fotografiją, tapybą, muziką. Žmonės ne visada supranta, kiek išteklių reikalauja kūryba“, – sako fotomenininkas, jūrų kapitonas Jeff Harrison, kartu su tapytoja Jūrate Mažeikaite-Harrison pristatantis parodą VDA Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijoje „Židinys“.
Menininkai Jeff Harrison ir Jūratė Mažeikaitė-Harrison. Gedimino Zemlicko nuotr.
Menininkai Jeff Harrison ir Jūratė Mažeikaitė-Harrison. Gedimino Zemlicko nuotr.

„Provincijoje nuolat, metai iš metų, gyventojų tik mažėja. Tačiau mūsų kino teatre apsilanko vis daugiau reiklių, gero turinio ir kokybės ieškančių žiūrovų. Kita ryški tendencija – labiausiai žiūrimi lietuviški filmai“, – sako Marijampolės kino teatro „Spindulys“ vadovas Stasys Baublys.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Kas žino, kiek milijonų žmonių sukišę savo asmenybes į futliarus, kad tik išvengtų bangų?“ – komentare klausia socialinių mokslų daktarė Irena Alperytė.

„Skaitmeniniame amžiuje beveik viskas virto preke. Tačiau, kalbant apie intelektinę nuosavybę, kartais vis dar galvojama, kad ji turėtų būti nemokama. Kalbu apie fotografiją, tapybą, muziką. Žmonės ne visada supranta, kiek išteklių reikalauja kūryba. Profesionalui šiandien sunku pragyventi vien iš kūrybos. Žinau, kad nemažai talentingų fotografų didžiąją pajamų dalį gauna dirbdami dėstytojais, mokydami savo dalyko. Anksčiau pakakdavo parduoti savo nuotraukas ir jauteisi finansiškai saugus. Šiandien piniginė fotografijos vertė kritusi, tai nebėra toks vertinamas, brangus menas“, – sako fotomenininkas, jūrų kapitonas Jeff Harrison, kartu su tapytoja Jūrate Mažeikaite-Harrison pristatantis parodą „Mistinė tikrovė – Sietlas Vilniuje“ VDA Anastazijos ir Antano Tamošaičių galerijoje „Židinys“.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ balandžio 3 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...