captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Prieš 80 metų, 1933-iųjų vasario pradžioje, buvo įsteigta Kauno konservatorija, nuo kurios prasidėjo dabartinės Lietuvos muzikos ir teatro akademijos istorija. Šiai aukštajai mokyklai teko ypatingas vaidmuo šalies kultūriniame gyvenime  
Lietuvos muzikos ir teatro akademija. wikimedia.org nuotr.
Lietuvos muzikos ir teatro akademija. wikimedia.org nuotr.

Prieš 80 metų, 1933-iųjų vasario pradžioje, buvo įsteigta Kauno konservatorija, nuo kurios prasidėjo dabartinės Lietuvos muzikos ir teatro akademijos istorija. Šiai aukštajai mokyklai teko ypatingas vaidmuo šalies kultūriniame gyvenime – per aštuonis gyvavimo dešimtmečius išleista tūkstančiai aukštos kvalifikacijos specialistų, dirbusių ir dirbančių ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiausiose pasaulio šalyse. Apie Lietuvos muzikos ir teatro akademiją – pirmadienio viktorinoje.

Vertintojų laukia Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus Paveikslų galerijoje veikianti paroda „Geriausias 2012-ųjų metų kūrinys“. „Čia galima pamatyti, kokios tendencijos vyrauja mene. Be to, menininkams nereikia taikytis prie iš anksto duotos temos, jie turi galimybę į parodą atnešti tai, kuo gyvena“, – sako muziejaus direktoriaus pavaduotoja parodoms ir ekspozicijoms Eglė Komkaitė-Baltušnikienė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje – Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos vyriausiasis redaktorius Valentinas Sventickas apie Vandos Zaborskaitės memuarus „Autobiografijos bandymas“, Arvydo Juozaičio istorinių asmenybių dramas „Gyvųjų teatras“, Igno Šeiniaus prozos rinktinę „Belaukiant“, Hailji romaną „Užupio respublika“, Valdo Vasiliausko knygą „Teatro malonumas“ ir Leonardo Gutausko pasakas „Senojo Bokšto gyventojai“ (antroji knyga).

Prieš 80 metų, 1933-iųjų vasario pradžioje, buvo įsteigta Kauno konservatorija, nuo    kurios prasidėjo dabartinės Lietuvos muzikos ir teatro akademijos istorija. Šiai aukštajai mokyklai teko ypatingas vaidmuo šalies kultūriniame gyvenime – per aštuonis gyvavimo dešimtmečius išleista tūkstančiai aukštos kvalifikacijos specialistų, dirbusių ir dirbančių ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiausiose pasaulio šalyse. Apie Lietuvos muzikos ir teatro akademiją – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ sausio 28 d., pirmadienį, nuo 08.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

 

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...