captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Vienkartinė planeta“: vištų dedeklių laisvėjimo metas

Dar prieš metus klausimai apie vištų dedeklių laikymo sąlygas paukštynuose daug kam keldavo šypseną. Šiandien didieji Lietuvos prekybos centrų tinklai skelbia siekiantys iki 2025 metų nebeprekiauti narvuose laikomų vištų kiaušiniais.
Geresni laikai vištoms dedeklėms? Brooke Cagle/Unsplash nuotr.
Geresni laikai vištoms dedeklėms? Brooke Cagle/Unsplash nuotr.

„Maxima LT“ tai padarė paskutinieji iš didžiųjų prekybininkų. „Kartais gal jautėm šiokį tokį spaudimą, bet tikrai ieškojom geriausio sprendimo tiek savo įmonei, tiek pirkėjams, tiek tiekėjams, su kuriais bendraujame“, – sako Vilma Drulienė, šios bendrovės komercijos vadovė.

Gyvūnų gerovės organizacija „Tušti narvai“, pernai pradėjusi kampaniją „Kiaušinių kaina“, sako, kad per metus pasiekta daug.

Tuo metu lietuviškų kiaušinių tiekėjai džiaugiasi ant kraiko laikomų vištų kiaušinių paklausa, kokios nesitikėjo. „Tendencijos yra akivaizdžiai į ekologijos, natūralumo, o šiuo atveju – į didesnio humaniškumo pusę“, –  teigia Mindaugas Snicorius, įmonės „Groward Group“ atstovas.

„Vienkartinė planeta“ apie pramoninių gyvūnų gerovės pokyčius – antrąją šv. Velykų dieną, balandžio 2 d., 16.05 val. per LRT RADIJĄ. Kartojama antradieniais 04.05 val. ir sekmadieniais 06.30 val.

Autorė Vaida Pilibaitytė.

https://www.facebook.com/vienkartine.planeta/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close