captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkininkas sukūrė 26 darbo vietas

120 ha augalininkystės ūkio šeimininkas Ramūnas Mačiulis nesitenkina vien kviečių ir rapsų auginimu. Prieš 4 metus ūkyje ėmėsi gaminti biokurą, o šiomis dienomis pradėjo mišrių komunalinių atliekų rūšiavimą. Šią gamybą ketina plėsti ir ateityje.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.
Laidos vedėja Regina Montvilienė.

120 ha augalininkystės ūkio šeimininkas Ramūnas Mačiulis nesitenkina vien kviečių ir rapsų auginimu. Prieš 4 metus ūkyje ėmėsi gaminti biokurą, o šiomis dienomis pradėjo mišrių komunalinių atliekų rūšiavimą. Šią gamybą ketina plėsti ir ateityje – rūšiuoti visas Jonavos rajone surinktas atliekas.

Šią permainingą, tai didesniais šalčiais pagąsdinančią, tai vėl švelnesnę žiemą veterinarijos specialistai primena, jog būtina tinkamai pasirūpinti naminiais gyvuliais ir paukščiais. Pasak Vilniaus valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotojo, valstybinio veterinarijos inspektoriaus Skirmanto Miškinio, sniegas ir šaltis jiems ne tiek baisūs, kiek yra pavojingi skersvėjai. Ką dar turi žinoti gyvulių ir paukščių laikytojai?

Kaime sniegas ir šaltis ne bėda, jei rūpestingas seniūnas pasirūpina laiku kelius nuvalyti, o sodybų šeimininkai netingi dažniau krosnį užkurti, gryčią pašildyti. Mažuloniškio Armino Norkaus pastebėjimai.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, sausio 28 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close