captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie grėsmes nacionaliniam saugumui

Grėsmių nacionaliniam saugumui vertinime pabrėžiama, jog didžiausia grėsme tradiciškai išlieka Rusija, kuri bando veikti politikus ir aukštus pareigūnus naudodamasi šantažu, taip pat didindama savo karines pajėgas.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Seimas svarstys, ar atleisti VRK pirmininkę Laurą Matjošaitytę iš užimamų pareigų.

Socialinis verslas: ar iš gerų darbų galima uždirbti? Socialinio verslo forumas kviečia socialinio verslo ekspertus aptarti pagrindines socialinio verslo tendencijas ir augimo kryptis.

Tarptautinės teatro dienos proga interviu su aktoriumi Arūnu Sakalausku, kuriam įteikta Vyriausybės premija už nuopelnus Lietuvos Respublikos kultūrai ir menui. 

Premjero Sauliaus Skvernelio interviu.

Laidojimo papročiai neatsiejami nuo Lietuvos valstybės kūrimosi, teigia Lietuvos nacionalinio muziejaus archeologas Gediminas Petrauskas. Disertaciją apie laidoseną viduramžių Lietuvoje ir mirusiųjų deginimo papročius parašęs ir apsigynęs pašnekovas pastebi, kad anksčiau velionio išlydėjimas primindavo šventę, o laidotuvių papročiais Lietuva išsiskyrė iš kitų Europos valstybių.

Etnologo Liberto Klimkos pastebėjimai.

Lyderiais tampa modernūs miestai, kurie valdomi išmaniai, lanksčiai. Kaip šiandien Vilnius atrodo jo administracijos direktoriui Povilui Poderskiui, ką nedelsiant reikėtų keisti? 

Ved. Alvyda Bajarūnaitė ir Saulius Liauksminas. 

Kovo 27 d., antradienio, „Ryto garsai“ nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close