captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: panaikinta dar vienos kredito unijos veiklos licencija

Įvertinusi kredito unijos „Švyturio taupomoji kasa“ inspektavimo metu surinktus duomenis, Lietuvos bankas teigia nustatęs, kad „kredito unija veikia itin rizikingai ir kelia grėsmę indėlininkų ir visuomenės interesams“.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Gabija Narušytė.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Gabija Narušytė.

Įvertinusi kredito unijos „Švyturio taupomoji kasa“ inspektavimo metu surinktus duomenis, Lietuvos bankas teigia nustatęs, kad „kredito unija veikia itin rizikingai ir kelia grėsmę indėlininkų ir visuomenės interesams“. Šios ir Nacionalinės kredito unijos, kurios veiklos licencija atšaukta visam laikui, indėlininkų kompensacijoms prireiks apie 139 mln. litų, teigia Indėlių draudimo fondas.

Tęsiasi Pasaulio ekonomikos forumas Šveicarijos Alpių kurorte Davose.

Pokalbis apie pusiaužiemį su etnologu prof. Libertu Klimka.

Pasikeisti vardus ir pavardes bus galima greičiau, praneša Teisingumo ministerija. Kokiais atvejais keičiamos pavardės ar vardai, kur dėl to kreiptis?

Trečiadienį Didžiosios Britanijos premjeras Davidas Cameronas pasakė kalbą apie Jungtinės Karalystės vaidmenį Europos Sąjungoje. Ilgai lauktoje kalboje, kuri buvo atidėta dėl įkaitų krizės Alžyre, D. Cameronas pažadėjo surengti referendumą dėl išstojimo iš Bendrijos, jeigu jo partija laimės kitus visuotinius rinkimus. Ką tai reiškia? Ar britų išstojimo iš Europos Sąjungos galimybė tikrai reali? Kodėl apskritai britai labiau nei, regis, bet kuri kita tauta nusiteikę euroskeptikai? „Naujienų žemėlapyje“ – Živilės Kropaitės pasakojimas.

Penktadienio „Ryto garsų“ svečias – 2012 m. Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, dirigentas Modestas Pitrėnas.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ sausio 25 d., penktadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...