captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: saldumynuose – žiurkių nuodai

Lenkijoje iš parduotuvių metami lauk saldumynai – vafliai, saldainiai ir kiti gardėsiai, pagaminti aštuoniose įmonėse. Spėjama, kad jiems naudoti žiurknuodžiais užteršti pieno milteliai.

Lenkijoje iš parduotuvių metami lauk saldumynai – vafliai, saldainiai ir kiti gardėsiai, pagaminti aštuoniose įmonėse. Spėjama, kad jiems naudoti žiurknuodžiais užteršti pieno milteliai. Tyrėjai aiškinasi, ar pieno milteliai nuodais buvo užkrėsti piktybiškai, ar tai padarė aplaidus darbuotojas. Kol kas nėra skelbiama, į kokias šalis savo gaminius eksportavo kiti septyni maisto fabrikai, todėl nežinia, ar jų nepateko ir į Lietuvą.

Kokių jums kyla klausimų dėl maisto saugumo, ar žinote kur kreiptis? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Šiandien Vilniuje vyksta ugniagesių tarnybų pasitarimas. Analizuojama, dėl kokių priežasčių pernai gaisruose žuvo 150 žmonių.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė su Pasaulio lietuvių bendruomenės pirmininke Danguole Navickiene aptarė pasaulio lietuvių organizacijų vaidmenį telkiant lietuvius, išvykusius iš tėvynės, dvigubos pilietybės klausimą.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Ved. Madona Lučkaitė. Red. Agnė Skamarakaitė.

„Lietuvos diena“ sausio 24 d., ketvirtadienį nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...