captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: menininkų gyvenimo pustoniai ir atspalviai

„Jūs dar nežinote visų Vilniaus dailės akademijos paslapčių“, – tokia provokuojančia fraze savo detektyvinę istoriją „Pustoniai ir atspalviai“ pristato fotomenininkas Saulius Paukštys. Knygoje susimaišo realios emigrantų ir menininkų istorijos su pramanytais įvykiais.  
Fotomenininko Sauliaus Paukščio detektyvinės istorijos „Pustoniai ir atspalviai“ viršelio fragmentas.
Fotomenininko Sauliaus Paukščio detektyvinės istorijos „Pustoniai ir atspalviai“ viršelio fragmentas.

„Tikimės, kad ekspozicija ir ją lydintys renginiai bus įdomūs ir naudingi neregių bendruomenei, paskatins diskusijas visuomenėje apie kultūros ir meno įstaigų prieinamumą žmonėms su įvairiomis negaliomis, atkreips dėmesį į profesionalaus meno galią mažinti atskirtį“, – viliasi parodos „Blind Date“ vienas iš kuratorių menininkas Matas Drukteinis

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Apie tai, kaip priemiesčių dvasia kenkia miestams, miestiečiams ir jų sveikatai, savo komentare svarstys menotyrininkas Ernestas Parulskis.

„Jūs dar nežinote visų Vilniaus Dailės akademijos paslapčių“, – tokia provokuojančia fraze savo detektyvinę istoriją „Pustoniai ir atspalviai“ pristato fotomenininkas Saulius Paukštys. Knygoje susimaišo realios emigrantų ir menininkų istorijos su pramanytais įvykiais. Dalis istorijos veikėjų – žinomi šalies menininkai, tarp jų ir VDA rektorius Audrius Klimas, o detektyvo veiksmas vystosi Lietuvoje, Italijoje ir Jungtinėse Valstijose. Pokalbis studijoje su rašytoju, fotomenininku S. Paukščiu apie naujausią jo knygą ir jos pristatymo kontekstą – kaip vertinti iš dalies pramanytą kriminalinę istoriją „Pustoniai ir atspalviai“, kai akademijoje prabilta apie ilgai trukusį nederamą dėstytojų elgesį?

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ kovo 20 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...