captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Muzika prasideda ten, kur žodis bejėgis. Muzika egzistuoja reikšti tam, kas neišreiškiama“, – teigė kompozitorius Claude‘as Debussy. Apie žymųjį prancūzų impresionistą – pirmadienio viktorinoje.
Kompozitorius Claude‘as Debussy.
Kompozitorius Claude‘as Debussy.

Jau dvidešimtą kartą į gimtinę bent trumpam sugrįžta po pasaulį išsibarstę Lietuvos muzikai, kad mums padovanotų kupiną ilgesio ir meilės garsų šventę. Pokalbis su Lietuvos muzikų rėmimo fondo sumanyto festivalio „Sugrįžimai“ vadove Aušra Duobiene.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Poeto, vertėjo, literatūros kritiko Mariaus Buroko parengtoje naujų knygų apžvalgoje – jauno žurnalisto Andriaus Kleivos pasakojimai apie metus, praleistus Tekančios Saulės šalyje „Kaip veikia Japonija?“ bei menotyrininko Kęstučio Šapokos kelionė į netolimą praeitį romane „Pušis, kuri juokėsi“.

„Muzika prasideda ten, kur žodis bejėgis. Muzika egzistuoja reikšti tam, kas neišreiškiama. Aš norėčiau, kad ji tartum išplauktų iš prieblandos ir vėl sugrįžtų į prieblandą“, – teigė kompozitorius, pianistas, dirigentas, muzikos kritikas Claude‘as Debussy. Apie prieš 100 metų Anapilin iškeliavusį žymųjį prancūzų impresionistą – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ kovo 19 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...