captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: įvairiapusė Lietuvos artojų asociacijos veikla

Prieš 15 metų įkurta Lietuvos artojų asociacija – aktyvi Pasaulinės artojų organizacijos narė. Dalyvauja įvairiuose čempionatuose, rengia artojų varžybas Lietuvoje ir organizuoja žemdirbių mokymus, pristatydama naujausias technologijas ir techniką.

Prieš 15 metų įkurta Lietuvos artojų asociacija – aktyvi Pasaulinės artojų organizacijos narė. Dalyvauja įvairiuose čempionatuose, rengia artojų varžybas Lietuvoje ir organizuoja žemdirbių mokymus, pristatydama naujausias technologijas ir techniką. Taip prisideda prie derlingumo didinimo ir žemdirbystės kultūros kėlimo.

Dažnai girdime miestuose gyvenančių pensininkų nusiskundimus, kad sumokėjus už komunalines paslaugas, vos belieka pinigų maistui, taupyti tenka net vaistams. O kaip šiandien jaučiasi visą gyvenimą kaime dirbę žmonės, kaip jais rūpinasi Šakių rajono Griškabūdžio žemės ūkio bendrovė?

Rubrika „Diena kaime“ šią savaitę – su ūkininku Audriumi Smulskiu ir jo žmona Ilona. Jie tvarkosi nedideliame ūkyje, daug dėmesio skiria savo penkių vaikų auklėjimui. Buvę miestiečiai prisitaikė prie gyvenimo kaime, išmoko ūkiškų darbų, siekia harmonijos ne tik šeimoje, bet ir su visu juos supančiu pasauliu. Žiemą ūkio šeimininkas daugiausia darbuojasi savam miške. Šią savaitę buvo šaltoka, be to Audrius buvo ir sunegalavęs, bet jau vakar kirto eketes tvenkinyje, važiavo į Ukmergę vaikų iš mokyklos parsivežti ir ketvirtadienį ketino savo miške darbuotis.

Ved.  Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – penktadienį, sausio 25 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...