captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: italas komiksų kūrėjas Walteris Kostneris

„Komiksai yra labai vertingi, tai stipri forma, galinti efektyviai perteikti visokį turinį. Komiksai yra kaip filmai, nes tai – paveikslas, kuris kalba ir juda. Kaip žinome, filmus žmonės labai mėgsta. Jų taip pat yra labai kokybiškų, yra ir šlamšto“, – pasakoja italas komiksų kūrėjas Walteris Kostneris, pristatantis pirmąją savo komiksų knygą lietuvių kalba „Džibis ir Valteris: niekada nepasiduok“.  
Italas komiksų kūrėjas Walteris Kostneris.
Italas komiksų kūrėjas Walteris Kostneris.

„Pasirodė įdomu ekspozicinėmis priemonėmis atkurti vizualinės informacijos gausą. Nusprendėme nepalikti kūrinių su atskira sienos erdve, norime, kad ekspozicija primintų nepertraukiamą vaizdų srautą, su kuriuo susiduriame žiūrėdami į telefono ekraną, kur vienas paveikslas keičia kitą. Perteklinė estetika mūsų parodoje yra tikslinga“, – sako menotyrininkė, parodos „The Big Picture“ bendrakuratorė Justina Augustytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje –  dvi temos: kaip kaltinimai seksualiniu priekabiavimu ir išnaudojimu paveikė muzikinį gyvenimą Amerikoje ir Europoje; Rumunija – garbės viešnia Leipcigo knygų mugėje.

„Komiksai yra labai vertingi, tai stipri forma, galinti efektyviai perteikti visokį turinį. Komiksai yra kaip filmai, nes tai – paveikslas, kuris kalba ir juda. Kaip žinome, filmus žmonės labai mėgsta. Jų taip pat yra labai kokybiškų, yra ir šlamšto“, – pasakoja italas komiksų kūrėjas Walteris Kostneris. Autorius pristato pirmąją savo komiksų knygą lietuvių kalba „Džibis ir Valteris: niekada nepasiduok“. Apie edukacinę ir terapinę komiksų galią – pokalbis su Walteriu Kostneriu.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ kovo 15 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close