captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“:

„Dirbdama Kinijoje susidūriau su problemomis, apie kurias čia net nepagalvodavau. Kinai turi labai stiprų įsitikinimą, kad savo šalies parodyti negražiai negalima, todėl nuolat tekdavo susidurti su dilema, ką galima fiksuoti, o ko – ne“, –  sako Kinijoje studijavusi vaizdo žurnalistė Berta Tilmantaitė. 
Vaizdo žurnalistė Berta Tilmantaitė. Asmeninio archyvo nuotr.
Vaizdo žurnalistė Berta Tilmantaitė. Asmeninio archyvo nuotr.

„Dirbdama Kinijoje susidūriau su problemomis, apie kurias čia net nepagalvodavau. Kinai turi labai stiprų įsitikinimą, kad savo šalies parodyti negražiai negalima, todėl nuolat tekdavo susidurti su dilema, ką galima fiksuoti, o ko – ne.“

„Šiemet programą suplanavome taip, kad kiekvieną savaitę skirsime kokiam nors kino reiškiniui arba kino žmogui. Viena svarbiausių programos dalių – Vaivai Mainelytei skirta retrospektyva, atiduosime duoklę ir Merilin Monroe, kurios 50-ąsias mirties metines šiemet minime“, – apie trečią vasarą rengiamą projektą „Kinas po žvaigždėmis“ pasakoja kino teatro „Pasaka“ programų koordinatorė Daiva Rudytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kodėl mūsų valstybė ir vėl aukoja kultūrą politikai, uždarydama gyvybingiausią kultūros instituciją – Nacionalinę dailės galeriją? – laidos komentare klausia menotyrininkė Agnė Narušytė.

„Dirbdama Kinijoje susidūriau su problemomis, apie kurias čia net nepagalvodavau. Turėjau perprasti kultūrą, kurioje viskas vyksta pagal kitas taisykles. Kinai turi labai stiprų įsitikinimą, kad savo šalies parodyti negražiai negalima, todėl nuolat tekdavo susidurti su dilema, ką galima fiksuoti, o ko – ne. Grįžus namo darbas čia atrodo kur kas paprastesnis“, –  sako Kinijoje studijavusi vaizdo žurnalistė Berta Tilmantaitė, kurios multimedijų istorija „Upė teka atgal“ buvo apdovanota tarptautiniu internetinės žiniasklaidos prizu Italijoje. Pokalbis su žurnaliste apie studijas ir darbą Kinijoje bei vaizdo žurnalistiką.

 Ved. Raminta Jonykaitė.

„Ryto allegro“ darbo dienomis nuo 08.08 iki 10.00 val. per „Klasikos“ programą.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...