captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

„Mažosios tautos teturi tik vieną stiprybę, būtent, dvasios žvalumą. Kada jose teisybės jausmas gyvas, budrus ir stiprus, kada jose Tėvynės meilė yra skaisti ir karšta, tada ta tauta savyje turi viską, ko jai reikia gyventi viduje ir pakelti sunkių išbandymų valandas“, – rašė Vilhelmas Storosta-Vydūnas. Apie žymųjį mąstytoją, rašytoją, kultūros veikėją – pirmadienio viktorinoje.
Vilhelmas Storosta-Vydūnas.
Vilhelmas Storosta-Vydūnas.

„Mūsų tikslas – ne tik plačiau supažindinti visuomenę su lenkų kompozitorių muzika fortepijonui, bet ir populiarinti lietuvių autorių fortepijoninę kūrybą Lietuvoje bei užsienyje, turtinti jaunųjų pianistų repertuarą, ugdyti profesionalų, atsakingą jaunosios kartos požiūrį į muziką“, – teigia Tarptautinį lenkų fortepijoninės muzikos konkursą-festivalį organizuojančios Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos direktorius prof. Ričardas Sviackevičius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Naujų knygų apžvalgoje, kurią parengė Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos specialistė Eglė Baliutavičiūtė – du leidiniai: vokiečių autoriaus Wolfo Erlbrucho paveikslėlių knyga „Antis, Mirtis ir tulpė“ bei italų rašytojo Paolo Cognetti romanas „Aštuoni kalnai“.

„Mažosios tautos teturi tik vieną stiprybę, būtent, dvasios žvalumą. Kada jose teisybės jausmas gyvas, budrus ir stiprus, kada jose Tėvynės meilė yra skaisti ir karšta, tada ta tauta savyje turi viską, ko jai reikia gyventi viduje ir pakelti sunkių išbandymų valandas“, – rašė Vilhelmas Storosta-Vydūnas. Apie prieš 150 metų gimusį žymųjį mąstytoją, rašytoją, kultūros veikėją – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ kovo 12 d., pirmadienį, nuo 08.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close