captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai”: prasideda Seimo pavasario sesija

Pagrindiniais sesijos prioritetais politikai įvardija įstatymų priėmimą dėl paramos jaunoms šeimoms įsigyjant pirmąjį būstą, šeimos ir darbo santykių derinimo, sveikatos sistemos finansavimo ir medicinos darbuotojų darbo užmokesčio didinimo, vaistų kainų mažinimo.
BNS nuotr.
BNS nuotr.

Kovo 10-oji – 40-ies paukščių diena. Nuo senovės šią dieną buvo švenčiamas paukščių parskridimas. 40 paukščių diena vadinama todėl, kad apytikriai tiek paukščių rūšių iš Lietuvos išskrenda žiemoti į svetimas šalis, o pavasarį sugrįžta į gimtinę. Pašnekovas – Ventės rago ornitologijos stoties vedėjas Vytautas Jusys.

Rubrika „Jūs paskambinote į LRT RADIJĄ“.

Mykolo Drungos rengiama užsienio spaudos apžvalga.

Savaitės pradžioje įvykusiuose „Oskarų“ apdovanojimuose buvo įvertinti į ekranus politinį lyderį ir gedinčią motiną perkėlę aktoriai bei juosta apie netikėtą meilės istoriją. Kino žiūrovai galės pamatyti dvi neįtikėtinas istorijas – apie mergaitę, gebančią valdyti laiką, ir apie olimpinę čempionę Rūtą Meilutytę. Kino naujienas apžvelgia Karina Urbanavičiūtė.

Šeštadienį vyks istorijos žinovo konkurso finalas. Konkursą rengia Lietuvos istorijos mokytojų asociacija  Pašnekovė – šios asociacijos tarybos pirmininkė Žaneta Vaškevičienė.

Vedėjas Ramūnas Grumbinas.

Šeštadienio, kovo 10 d., „Ryto garsai“ nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...