captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pasaulinę šlovę pelnęs miuziklas „Didžioji kometa“

„Kūrinys leis nesunkiai perprasti rusų klasiko Levo Tolstojaus šedevro esmę, karštos meilės vingius, supažindins su autentika ir tų mečiais įvykiais. Tačiau, kartu, bus pilnas jaunatviškos energijos, inovatyvių, šiuolaikinių sprendimų“, – sako režisierius Vilius Malinauskas. Keistuolių teatre suskambės pasaulinę šlovę pelnęs miuziklas, šiuolaikinė elektro-pop opera „Didžioji kometa“, sukurta romano „Karas ir taika“ motyvais.

„Pervirškinu savo atvaizdus, nuotraukas, kurias padarau specialiai kiekvienam paveikslui, sujungiu su daiktais, viską gerai per save apdoroju ir dar užgeriu savo nuotaikos, gyvenimo įspūdžių, ir tada gimdosi tokie kiborgai“, – sako Monika Furmana, pristatanti parodą „Eat myself, drink myself“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje – trys temos: kas yra ir ko siekia vadinamoji teismo architektūra; Čikagos universiteto programa: menas į namus; naujas Bavarijos valstybinio operos teatro įvaizdis.

„Kūrinys leis nesunkiai perprasti rusų klasiko Levo Tolstojaus šedevro esmę, karštos meilės vingius, supažindins su autentika ir tų mečiais įvykiais. Tačiau, kartu, bus pilnas jaunatviškos energijos, inovatyvių, šiuolaikinių sprendimų, – sako režisierius Vilius Malinauskas, pristatantis dar vieną į Lietuvos sceną atkeliaujantį, pasaulinę šlovę pelniusį miuziklą „Didžioji kometa“. – Vienas jų, jog miuzikle atsisakyta žiūrovų ir atlikėjų izoliacijos – klausytojai patys taps miuziklo dalyviais. Šis pasirodymas patiks tiems, kurie šiuolaikinėje visuomenėje pasigenda romantikos, tačiau yra skubantys ir iš gyvenimo viską imantys asmenys“. Šiuolaikinė elektro-pop opera, sukurta romano „Karas ir taika“ motyvais, suskambės Keistuolių teatre. Apie premjerą, inovatyvumą teatre, miuziklo galias ir negalias – pokalbis su režisieriumi Viliumi Malinausku ir „Didžiosios kometos“ aktoriais.

Ved. Indrė Kaminckaitė.

„Ryto allegro“ kovo 8 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...