captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: dyzelinių degalų akcizo padidėjimą žemdirbiai priėmė ramiai

Pernai Seimui priėmus Akcizų įstatymo pataisas, nuo šių metu pradžios buvo padidintas akcizo tarifas ir dyzeliniams degalams. Paprastai tarifų ar mokesčių didinimą žemdirbiai sutinka reikšdami didelį nepasitenkinimą. Šį kartą priekaištų dėl padidėjusio akcizo tarifo dyzeliniams degalams negirdėti.
A. Ufrato (BFL) nuotr.
A. Ufrato (BFL) nuotr.

Jaunimo inicijuota CoolŪkio idėja gyva trečius metus. CoolŪkis – pirmiausia bendruomenė, kurią jungia noras auginti daržoves, vaisius ir gyventi tvariai. Šio sumanymo iniciatoriai suveda norinčius daržininkauti ir sodininkauti – daugiausia miestiečius su turinčiais žemės, sodų, bet nepajėgiančiais ūkininkauti. Kam  priimtina ir įdomi ši idėja, kovo 20 dieną kviečiami į susipažinimo renginį.

Nijolia Kasparavičienė Šiaulių rajone, Kairių seniūnijoje, gerai žinomas žmogus. Praėjusiais metais jai už tremties temos įprasminimą kraštotyros darbuose, geros nuotaikos muziejaus, Ramunyno, įkūrimą, įteiktas Šiaulių kraštotyros draugijos tradicinis prizas. Kuo įdomus Nijolios Kasparavičienės sukurtas Ramunynas, kuriame net 4000 eksponatų iš skirtingų Europos šalių?

Ved. Algirdas Steponavičius.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, kovo 8 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close