captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: režisierius Gytis Padegimas

„Kiekvienas turime prieigą masiškai platinti, viešinti savo požiūrius, skaudulius. Man atrodo, kad daugybė žmonių tai daro ir visiškai nepagalvoja, be jokio vidinio cenzoriaus, gerąja prasme, ar tikrai ta nuodėmė tokia didelė, kad reikia mesti tokio dydžio akmenį“, – sako režisierius Gytis Padegimas, pristatantis spektaklį atleidimo tema „Noktiurnas“.
Režisierius Gytis Padegimas.
Režisierius Gytis Padegimas.

„Organizuodami renginius, gana dažnai susiduriame su tokia tendencija, kad būtent valstybinės šventės, valstybiniai renginiai yra ganėtinai mažai lankomi jaunosios kartos“, – sako idėjos „Laukiantis bilietas“ iniciatorius, viešosios įstaigos „Klaipėdos šventės“ vadovas Romandas Žiubrys.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Nors žmonės dažnai sako, kad geriausia užsienio kalbos mokytis toje šalyje, kur ja kalbama, tačiau jei mažai tenka bendrauti, jei darbe tos kalbos nevartojam, tai vien gyvenimas šalyje išmokti kalbos nepadės. Kalbai mokytis reikalinga motyvacija“, – sako Vilniaus universiteto Taikomosios kalbotyros instituto dėstytoja dr. Laura Vilkaitė-Lozdienė.

„Vis daugiau atsiranda tokių galimybių viešojoje erdvėje, išsivysčius internetui. Kiekvienas turime prieigą masiškai platinti, viešinti savo požiūrius, skaudulius, – sako režisierius Gytis Padegimas, pristatantis spektaklį atleidimo tema „Noktiurnas“. – Man atrodo, kad daugybė žmonių tai daro ir visiškai nepagalvoja, be jokio vidinio cenzoriaus, gerąja prasme, ar tikrai ta nuodėmė tokia didelė, kad reikia mesti tokio dydžio akmenį.“ Pokalbyje su G. Padegimu – apie pyktį ir atleidimą, apie literatūrinę kalbą teatre ir apie teatrą kaip terapijos priemonę.‘

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ kovo 7 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close