captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: Juozas Martin – nuo „InSearch“ iki „Eurovizijos“

Muzikantai kalbasi. Domantas Razauskas klausia, gitaristas, dainų autorius Juozas Martinkėnas atsako. Kaip profesionalus gitaristas, sukūręs vieną išradingiausių džiazo grupių atsidūrė popmuzikos konkurse?   
J. Martinkėnas. D. Razausko nuotr.
J. Martinkėnas. D. Razausko nuotr.

„Neslėpsiu, man reikėjo pagarsinti savo vardą“, – sako dainų autorius, neseniai pasirodęs „Eurovizijoje“ ir sutrumpinęs savo pavardę iki sceninio vardo Juozas Martin. Tie, kas domisi džiazo, alternatyvios muzikos scena, galėjo gerokai nustebti, nes Juozas – vienos išradingiausių grupių „InSearch“ narys, stovėjęs prie kolektyvo ištakų. Tačiau priešpriešos kūrėjas nemato ir sako, jog autorinė daina jį visada traukė, tokių visada rasdavosi. Jei jas dainuodavo ne pats, tai mielai rašydavo kitiems! Su visa eile Lietuvos popscenos žvaigždžių scenoje pasirodantis gitaristas „Pakartot“ taip pat pasakoja apie savo pirmąjį solinį albumą „Mixed Blessing“, kur pateko jo rašytos dainos lietuvių ir anglų kalbomis. 

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama kovo 3 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir kovo 4 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...