captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: nakvynės namai sulaukia vis didesnio antplūdžio

Daugelio miestų nakvynės namai yra perpildyti, juose sulaukiama gerokai daugiau norinčiųjų pernakvoti, negu įrengta vietų. Tačiau už durų nelieka nė vienas – darbuotojai priima visus, kurie atkeliauja patys ar juos atveža policija bei socialinės tarnybos.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.
Laidos vedėjai Artūras Matusas ir Alvyda Bajarūnaitė.

Daugelio miestų nakvynės namai yra perpildyti, juose sulaukiama gerokai daugiau norinčiųjų pernakvoti, negu įrengta vietų. Tačiau už durų nelieka nė vienas – darbuotojai priima visus, kurie atkeliauja patys ar juos atveža policija bei socialinės tarnybos.

Darbdaviai, kurie įdarbino ar planuoja įdarbinti darbinės patirties neturinčius jaunus asmenis, jau gali kreiptis dėl darbo užmokesčio dalies kompensavimo.

Trečiadienį Šveicarijos kalnų kurorte Davose prasideda Pasaulio ekonomikos forumas.

Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Deividas Kameronas trečiadienį pasakys ilgai lauktą kalbą dėl Didžiosios Britanijos santykių su Europos Sąjunga.

Iš „Amerikos balso“ archyvų. Prisiminsime praėjusią savaitę mus palikusią išeivijos poetę Liūnę Sutemą – Nagytę-Katiliškienę.

2013-ieji – Sveikatingumo metai. Kodėl verta daugiau judėti, sveikiau maitintis ir atsisakyti žalingų įpročių? Pokalbis su keliautoju, ilgamečiu „Snaigės“ žygių organizatoriumi Algimantu Jucevičiumi.

Dar laidoje – spaudos apžvalgos, savaitės komentaras, naujausios žinios, orų prognozė, kelininkų informacija.

Vedėjai Alvyda Bajarūnaitė ir Artūras Matusas.

„Ryto garsai“ – sausio 23 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.                 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...