captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: štai vieškeliu ateina Kulikas

Muzikantai kalbasi. Domantas Razauskas klausia, Andrius Kulikauskas atsako ir pasakoja. Apie naują albumą „Ateina Dievas“, apie sceną, užkulisius, poeziją, ne visada lengvą gyvenimą ir visa ko pradžių pradžią.
A. Kulikauskas. D. Razausko nuotr.
A. Kulikauskas. D. Razausko nuotr.

Jūsų nereikia supažindinti su Andriumi Kulikausku. Pati Jos Ekscelencija jam tik ką užkabino medalį už nuopelnus Lietuvai. O „Mama“ apdovanojo „Už nuopelnus Lietuvos muzikai“. Nepaisant to, Andrius lygiai toks pats paprastas. Nepalenktas, orus ir gyvybingas. Maža to, jis pristato naują albumą „Ateina Dievas“, kur šalia legendinių savo kūrinių įtraukė visiškai šviežių, niekur negirdėtų dainų. Ir jau galvoja apie kitą albumą, kuriame bus vien nauji kūriniai. Du bičiuliai studijoje kalbasi ne tik apie tai. Andrius pasakoja, kaip viskas prasidėjo kadaise, Žemaitijoje, kaip jis susipažino su Vytautu Kernagiu, kaip gyvenimas jį mėtė, blaškė ir kaip ne visada lengva Lietuvoje išgyventi iš muzikos. Nuoširdžiai, paprastai, atvirai, kaip jis ir temoka. 

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama vasario 24 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir vasario 25 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...