captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: MMA didinimo naudą turėtų pajusti ir verslininkai

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad nė iš vieno verslininko neišgirdęs, kad jis negalėtų iki 1000 litų padidinti minimalios mėnesio algos. Ministro Pirmininko teigimu, jis turi galvoti ne tik apie verslininkus, bet ir apie visus Lietuvos žmones.
Premjeras Algirdas Butkevičius. ELTA nuotr.
Premjeras Algirdas Butkevičius. ELTA nuotr.

Premjeras Algirdas Butkevičius sako, kad nė iš vieno verslininko neišgirdęs, kad jis negalėtų iki 1000 litų padidinti minimalios mėnesio algos. Ministro Pirmininko teigimu, jis turi galvoti ne tik apie verslininkus, bet ir apie visus Lietuvos žmones. A. Butkevičius interviu LRT RADIJUI sako, kad galiausiai ir patys smulkieji verslininkai pajus MMA didinimo naudą.

Antradienį Vyriausybės rūmuose su Premjeru susitinkantys šalies merai aptaria daugiabučių renovavimo, atliekų tvarkymo, savivaldybių skolų klausimus. Lietuvos savivaldybių asociacija  iš anksto buvo pateikusi Vyriausybei 18 juos dominančių klausimų. Susitikime merai tikisi daugiau sužinoti apie savivaldybių vaidmenį rengiant ir organizuojant daugiabučių renovavimą.

Kaip jūs elgiatės kai susergate: imate nedarbingumo pažymėjimą ar einate į darbą sirgdami? Pokalbis su klausytojais 13.37 val.

Šiandien Briuselyje vyksta euro zonos finansų ministrų susitikimas. Jame bus balsuojama, ar leisti įsivesti bankams taikomą finansinių sandorių mokestį. 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pastabos.

Ved. Madona Lučkaitė. Red. Česlovas Burba.

„Lietuvos diena“ sausio 22 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...