captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Kiekviena valstybė, be vėliavos, turi ir savo simbolį – herbą. Vienas iš seniausių valstybės herbų Europoje – mūsų Vytis. Apie jį – pirmadienio viktorinoje.    
wikipedia.org
wikipedia.org

„Iš esmės tai tradicinis kūrinys, nes niekas jame „blakstienomis nevaikščios“. Kita vertus, kūrinys atvirai diskutuoja su operos žanru klausdamas, kiek pati šiuolaikinė opera yra galima. Ir tokią diskusiją apie operą pačioje operoje pavadinčiau dabarties diskusija su tradicija“, – sako naujo veikalo „Post futurum“ Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre kompozitorius Gintaras Sodeika.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Literatūros kritiko, poeto, vertėjo Mariaus Buroko naujų knygų apžvalgoje – trys skirtingų žanrų leidiniai: apie žmonijos dabartį ir ateitį pasakojanti Yuval Noah Harrari populiariojo mokslo knyga „Homo Deus: Glausta rytojaus istorija“, Ann Patchett romanas – šeimos saga „Vieningieji“ ir Marijaus Povilo Elijo Martynenko  poezijos, monologų, trumpų apsakymų, impresijų rinkinys „Be penkių pasaulio pradžia“.

Kiekviena valstybė, be vėliavos, turi ir savo simbolį – herbą. Vienas iš seniausių valstybės herbų Europoje – mūsų Vytis, raudoname fone baltas šarvuotas raitelis su skydu ant kairiojo peties, jojantis baltu žirgu, smūgiui iškėlęs kalaviją. Apie Lietuvos valstybės herbą - Vytį – pirmadienio viktorinoje.

Ved. Viktoras Paulavičius.

„Ryto allegro“ vasario 19 d., pirmadienį, nuo 8.10 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close