captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: veiklą pradėjo Žemės ir miškų jungtinis tyrimų centras

Prieš mėnesį Aleksandro Stulginskio universitete atidarytas moderniausias Baltijos šalyse Žemės ir miškų jungtinių tyrimų centras, įkurtas integruoto mokslo, studijų ir verslo slėnio „Nemunas" plėtros programos lėšomis.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Prieš mėnesį  Aleksandro Stulginskio universitete atidarytas moderniausias Baltijos šalyse Žemės ir miškų jungtinių tyrimų centras, įkurtas integruoto mokslo, studijų ir verslo slėnio „Nemunas" plėtros programos lėšomis. Viena moderniausių pasaulyje įvairių laboratorijų įranga kainavo beveik 40 mln. litų. Iš kelių dešimčių laboratorijų jau veikia dvi Biotechnologijų inžinerijos. 

Kupiškio rajono Uoginių kaimą pastaraisiais dešimtmečiais garsina Adomo Petrausko įkurtas ir puoselėtas muziejus: gyvenamasis namas, dvi klėtys, bokštas ir padarginė. Visi pastatai pilni senosios lietuvių kultūros turtų: raštijos, fotografijos, dailės, buities, etnografijos ir gamtos eksponatų. Neseniai baigtas vykdyti muziejui priklausančios dūminės gryčios renovavimo projektas.

Rubrika „Diena kaime“ trečiadienio laidoje nebus įprasta. Pagrindinis jos veikėjas – Ukmergės rajono ūkininkas Audrius Smulskis – pasijuto prastai. Prie jo „kabinasi“ gripas. Kaip teigia pats Audrius, nepadeda ir arbatos su medumi. Gelbsti žmona Ilona, kuri jau vakar pasakojo apie pirmadienį kaime, šeimos rūpestį vaikais, pomėgį slidinėti. Koks antradienis buvo Smulskių šeimai, ar pavyko Audriui atsikratyti ligos?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, sausio 23 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...