captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: tapytojas Tadas Tručilauskas

„Tikiu, kad harmoningas vaizdas gali gydyti. Pristatydamas savo pirmąją parodą siekiu, kad kiekvienas užsukęs į galeriją, išeidamas jaustųsi geriau“, – sako tapytojas Tadas Tručilauskas, pristatęs savo pirmąją parodą „U3M“.  
Tapytojas Tadas Tručilauskas.
Tapytojas Tadas Tručilauskas.

„Ar ilgi gyvenimo metai, ar ilga rašymo patirtis leidžia sakyti tai: man kartais atrodo, kad iš tikrųjų poezija yra viena – ir vaikams, ir suaugusiems“, – sako poetė Ramutė Skučaitė, kurios poezijos ir prozos knyga „Tai priimkit, kas priklauso“ dalyvauja Metų knygos rinkimuose paauglių kategorijoje.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Mane labiausiai domina skirtingų kultūrų, filosofijų, skirtingų pasaulėžiūrų susidūrimas, ir kas vyksta su žmonėmis per brutalų susidūrimą: kaip jie reaguoja, kas vyksta su jų psichologija, kaip keičiasi jų vertybės“, – sako režisierius Gediminas Šeduikis, pristatantis Giedriaus Kuprevičiaus operą „Prūsai“ Klaipėdos muzikiniame teatre.

„Tikiu, kad harmoningas vaizdas gali gydyti. Pristatydamas savo pirmąją parodą siekiu, kad kiekvienas užsukęs į galeriją, išeidamas jaustųsi geriau, – sako tapytojas Tadas Tručilauskas, pristatęs savo pirmąją parodą „U3M“. – Didelė dalis menininkų potencialo yra tiesiog iššvaistoma, nes nėra palankių sąlygų jį puoselėti ir auginti. Svajoju užsitikrinti gerovę pats ir motyvuoti kitus, tiek menininkus, tiek biurų darbuotojus. Noriu parodyti, kad aukšto lygio menas gali būti puikus pragyvenimo šaltinis.“ Su Tadu Tručilausku pasikalbėsime apie meną ir verslą, tapybą ir vadybą, meną ir terapiją.

Ved. Birutė Rutkauskaitė.

„Ryto allegro“ vasario 14 d., trečiadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close