captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Marius Povilas Elijas Martynenko ir jo pasaulio pradžia

„Suvokiau, kas yra mano priešas. Tai žmonių persisotinimas. Suzombėjimas. Atbukimas. Savęs standartizavimas, virsmas į pirmuonį su labai trivialiais poreikiais. Mano akimis, tai savotiška stagnacija, pasitenkinimas pačiu savimi“, – sako Marius Povilas Elijas Martynenko, pristatęs pirmąją savo knygą „Be penkių pasaulio pradžia. Tekstai malonumui sužadinti“.  
Marius Povilas Elijas Martynenko.
Marius Povilas Elijas Martynenko.

„Klaipėdos ir vartų asociacija labai graži – mūsų miestas ir uostas visada buvo ir bus vartai į pasaulį. Čia vyksta gyvenimas, kultūriniai mainai, čia gimsta patirtys. Viso festivalio metu kviečiame ne tik gėrėtis įspūdingais „Šimtmečių vartais“, bet ir pajusti istorijos kaitą, naujo šimtmečio pradžią, į jį žengti šviesiai“, – sako viena iš Klaipėdos „Šviesų festivalio“ organizatorių Goda Giedraitytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Filosofas Kęstas Kirtiklis komentare pasiūlys privatizuoti... patriotizmą. 

„Suvokiau, kas yra mano priešas. Tai žmonių persisotinimas. Suzombėjimas. Atbukimas. Savęs standartizavimas, virsmas į pirmuonį su labai trivialiais poreikiais. Mano akimis, tai savotiška stagnacija, pasitenkinimas pačiu savimi. Jokiu būdu nesakau, kad didvyriškai kovoju stengdamasis nugalėti šituos vėjo malūnus. Kas aš toks, kad smerkčiau ir teisčiau kitų gyvenimus. Suvokiu, jog mano gyvenimo modelis yra geresnis už kitų vertinant tik vienu matu – mano paties pasaulėvoka. Todėl negaliu jo primesti kitiems. Tik pasakoju istorijas tikėdamasis, kad kitiems nebus nuobodu jų klausytis. Dabar mano kūrybinė laikysena yra tokia – dažnai protestuodamas prieš tą atbukimą ir persisotinimą, naudoju profaniškas, vulgarias ir atgrasias priemones“, – sako Marius Povilas Elijas Martynenko, pristatęs pirmąją savo knygą „Be penkių pasaulio pradžia. Tekstai malonumui sužadinti“.

Ved. Juta Liutkevičiūtė.

„Ryto allegro“ vasario 13 d., antradienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close