captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: profsąjungos siekia didinti ligos išmokas

Dėl mažų ligos išmokų žmonės dirba sirgdami, todėl dalis jų neišvengia komplikacijų, pasitaiko ir mirčių – teigia profsąjungų atstovai ir siūlo sugrąžinti didesnes ligos išmokas. Jų nuomone,  dėl ligos žmogui turėtų būti mokama 75–80 proc. atlyginimo.  
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.
Laidos vedėjai Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas.

Dėl mažų ligos išmokų žmonės dirba sirgdami, todėl dalis jų neišvengia komplikacijų, pasitaiko ir mirčių – teigia profsąjungų atstovai ir siūlo sugrąžinti didesnes ligos išmokas. Jų nuomone, dėl ligos žmogui turėtų būti mokama 75–80 proc. atlyginimo.

Dėl gausaus sniego Europoje stringa susisiekimas oru. Londone buvo atšaukta 20 proc. skrydžių, Paryžiuje – 40, o Frankfurto oro uostas buvo kelioms valandoms uždarytas. Kokia padėtis  antradienio rytą?

Šią savaitę bus tikrinama,kaip žvejai laikosi mėgėjiškos žūklės reikalavimų, taip pat, ar turi specialius smaigus, kurie privalomi, kad įlūžus būtų galima išlipti ant ledo.

Pasakojimas apie JAV prezidento Baracko Obamos inauguraciją.

Rubrika „Mokslo vardai“. Kuo ypatingas siurrealumas ir ką tapė šia meno kryptimi sekę lietuviai, mokslinį darbą rašė menotyrininkė Ramutė Rachlevičiūtė. Ją kalbina Simonas Bendžius.

Šiaulių Baltų centras mini veiklos dešimtmetį.

Interviu su Premjeru Algirdu Butkevičiumi.

Taip pat laidoje – verslo naujienos, spaudos apžvalgos, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas, naujausios žinios, orų prognozė, kelininkų informacija. 

Laidą veda Gabija Narušytė ir Saulius Liauksminas. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ sausio 22 d., antradienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...