captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Atkurtai Lietuvai – 100“. Šventinė Lietuvos radijo programa

Vasario 16-ąją LRT RADIJAS kviečia praleisti drauge. Nuo ankstaus ryto iki  vėlaus vakaro vyks tiesioginė šventinė laida, kurioje viešės daugybė svečių, skambės įvairių laikų Lietuvos muzika, tiesiogiai transliuosime iškilmingus renginius ir koncertus.  

Lietuvos atkūrimo šimtmečio minėjimo dieną būkime kartu. Tiesioginiuose pokalbiuose su LRT RADIJO svečiais prisiminsime mūsų istoriją, nagrinėsime tarpukario Kauno fenomeną, kaip miestas iš provincialaus užkampio virto europinio lygio sostine, kaip vystėsi mūsų kultūra ir švietimas, kokie radosi moterų judėjimai, kalbėsime apie Lietuvos partizanus, tautinių mažumų indėlį kuriant nepriklausomą Lietuvą. Taip pat diskutuosime apie šiandieninę valstybę – kokią šalį kuriame ir ko siekiame.

Šią dieną mūsų korespondentai pasklis po Lietuvos miestus ir miestelius, sužinosime, kaip šimtmetį mini patys įvairiausi mūsų šalies piliečiai.

LRT RADIJAs bus ir visų valstybinių renginių dalyvis. Net jei tą dieną neatvyksite į sostinę, mes suteiksime jums galimybę išgirsti iškilmingus tos dienos įvykius:

12.00 Trijų Baltijos valstybių vėliavų pakėlimo ceremonija Vilniuje, S. Daukanto aikštėje.  Prezidentės D. Grybauskaitės kalba.

12.30 Lietuvos bažnyčių varpų sąšauka „Gloria Lietuvai“ Katedros aikštėje.

13.00 Šv. Mišios iš Vilniaus arkikatedros bazilikos. (LRT KLASIKA)

14.30 Vasario 16-osios minėjimas prie Lietuvos nepriklausomybės signatarų namų Vilniuje.

18.00 Iškilmingas Vasario 16-osios koncertas „Gloria Lietuvai“ iš LNOBT.

19.00 Šventinis koncertas „Dainuoju Lietuvą“ iš Vilniaus Katedros aikštės.

Lietuvos valstybės atkūrimą švęskime kartu!

Šventinę laidą „Atkurtai Lietuvai – 100“ veda Giedrė Čiužaitė ir Artūras Matusas, Jolanta Kryževičienė ir Darius Užkuraitis, Juta Liutkevičiūtė ir Birutė Rutkauskaitė, Agnė  Skamarakaitė ir Deividas Jursevičius.

Prodiuserės Aušra Jūraitė ir Jolanta Kryževičienė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close