captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pasaulio laikas“: daugiau aiškumo Vokietijoje ir telefoniniai Jamaikos sukčiai

Po beveik penkių mėnesių nežinios Vokietijos kanclerės A. Merkel vadovaujami konservatoriai baigė derybas dėl koalicijos su socialdemokratų partija. Dabar socialdemokratų nariams beliko referendume nuspręsti ar pritarti koalicijai. Politikos apžvalgininkai neabejoja, kad susitarimuii bus pritarta ir A. Merkel dar kovo mėnesį pradės savo ketvirtąją kanclerės kadenciją ir užbaigs ilgiausiai nuo Antrojo pasaulinio karo trukusį šalies be vyriausybės laikotarpį. Kokių spręstinų problemų per šį laiką susikaupė Vokietijoje ir Europos Sąjungoje?
AFP/Scanpix nuotr.
AFP/Scanpix nuotr.
Marokietiška FBI versija – Maroko centrinis tyrimų biuras jau keletą metų itin aktyviai bendradarbiauja su Europos šalių žvalgyba. Saugumo ekspertų teigimu, Marokas ne kartą Europai suteikė naudingos informacijos apie radikalius ekstremistus iš Šiaurės Afrikos. Kokių priemonių imasi Marokas, kad užkirstų kelią terorizmui ir kokios grėsmės šaliai kyla šiandien?
Montego Bėjaus miestas laikomas Jamaikos turistų sostine ir tarptautinių skambučių centrų būstine. Tačiau šiame regione klesti ir telefoniniai sukčiai, apgaudinėjantys patiklius amerikiečius ir išviliojantys jų pinigus. Dėl jau daugiau nei dešimtmetį klestinčio apgavysčių tinklo keliamų smurto protrūkių, regione trečią savaitę tęsiasi Jamaikos vyriausybės paskelbta nepaprastoji padėtis.

Ved. Vita Ličytė
 
„Pasaulio laikas“ – sekmadienį, vasario 11d., 12.10 val. per LRT RADIJĄ, kartojama pirmadienį 00.05 val

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...