captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie medalį – mažąjį skulptūros paminklą

„Tikiu, jog šis medalis skatins pilietinio vieningumo jausmą, pagarbos ir vertybių aukštesnį suvokimą. Juk nuo kiekvieno iš mūsų priklauso šalies ateitis... O istorija yra mūsų mokytoja“, – sako dailininkė Lina Kalinauskaitė, savo asmenine iniciatyva sukūrusi medalį „Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmetis. 1918–2018“.  

„Tarptautinės aviacijos fotografijos parodoje Italijoje Julius Miežlaiškis yra laimėjęs sidabro medalį, tačiau šiandien dauguma jo fotografijų yra ypač vertingos savo dokumentiškumu, laikmečio dvasios perteikimu“, – pasakoja Kauno prieškario fotografo J. Miežlaiškio (1908–1982) parodos Istorinėje LR prezidentūroje Kaune kuratorius Valentinas Juraitis.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje  – viena tema: ką režisierius Barry Kossky sako apie savo naują Bizet operos „Carmen“ pastatymą Londono Karališkajame operos teatre?

„Tikiu, jog šis medalis skatins pilietinio vieningumo jausmą, pagarbos ir vertybių aukštesnį suvokimą. Juk nuo kiekvieno iš mūsų priklauso šalies ateitis... O istorija yra mūsų mokytoja“, – sako dailininkė Lina Kalinauskaitė, savo asmenine iniciatyva dvejus metus kūrusi medalį „Lietuvos Valstybės Atkūrimo Šimtmetis. 1918–2018“. Pokalbis studijoje apie mažuosius skulptūros paminklus su medalių kūrėjais L. Kalinauskaite ir Gediminu Žukliu bei istoriku prof. dr. Valdu Rakučiu.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ vasario 8 d., ketvirtadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close