captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: į suvažiavimą – ne tik pasiguosti, bet ir sprendimus aptarti

Vasario 9 dieną Jonavoje, Sporto arenoje į visuotinį suvažiavimą susirinkę žemdirbiai iš įvairių šalies kampelių ieškos atsakymo į visiems jiems rūpimą klausimą, ar Lietuvai reikia žemės ūkio? Jie tikisi išgirsti svarių valdžios žmonių paaiškinimų, kuriuo keliu suks žemės ūkis, ko ateityje jie gali tikėtis. Tarp besirengiančių vykti į suvažiavimą – Rokiškio r. augalininkystės ūkio šeimininkas Jonas Venslovas.
Rokiškio r. ūkininkas Jonas Venslovas.
Rokiškio r. ūkininkas Jonas Venslovas.

Vyriausybė ir Žemės ūkio ministerija yra priėmusi sprendimą dėl visų žemės ūkio srities laboratorijų pertvarkos. Valstybės įmonė „Pieno tyrimai“ šiuos metus turėjo pradėti kaip uždaroji akcinė bendrovė, bet teisinių aktų pakeitimai užtruko. Vis dėlto pokyčiai vyks visus metus.  Pieno gamintojai susirūpinę – ar permainos nepabrangins paslaugų, ar „Pieno tyrimai“ išliks valstybės valdoma įmone? Atsako valstybės įmonės „Pieno tyrimai“ direktorė, dr. Laima Urbšienė.

Kartais kaimo gyventojams, norint finansiškai tvirčiau laikytis, tenka imtis papildomų darbų. Ūkininkų Dalios ir Romo Bedalių šeima iš Pušaloto, Pasvalio rajono, ne išimtis. Dalia dirba socialine darbuotoja, o Romas yra gaisrininkas. Kaip verčiasi šie darbštūs žmonės, kuriems noriai talkina ir dukra Vytautė?

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, vasario 8 d., 06.07 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close