captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pakartot“: belaikio garso beieškant

Domantas Razauskas kalbasi su Andriumi Mamontovu. Apie elektroniką, dub muziką, Šiaurės naktis, apie albumą be žodžio „dangus“, dainų tekstus, savo susikurtus vidinius priešus ir apie garsus, nepavaldžius laikui
A. Mamontovas. D. Razausko nuotr.
A. Mamontovas. D. Razausko nuotr.

Proga – naujausias Andriaus instrumentinis elektroninis albumas „Memories of something that never happened“. O taip pat neeilinė žinia: Valdovų rūmuose su simfoniniu orkestru pirmą kartą po 20 metų bus sugrotas daugelio nuomone geriausias Andriaus albumas „Šiaurės naktis. Pusė penkių“. Tačiau atsispyrę nuo progų muzikantai pasikalbėjo apie įtakas, genialų Jeffą Lynne‘ą, Lee Perry, dainas, kurioms nepavaldus laikas, būsimą albumą „The Hong Kong tapes“, dainų tekstus, kalbinius kompleksus ir fonetinius sąskambius, Zambijos reggae žvaigždę, su kuria Andrius grojo, o taip pat piktą ir destruktyvią linčo teismu dvelkiančią atmosferą, kurią Lietuvoje taip puikiai mokame susikurti.

Laidos autorius ir vedėjas Domantas Razauskas.

Ši „Pakartot“ laida bus transliuojama vasario 3 dieną, šeštadienį, 12.10 val. ir vasario 4 dieną, sekmadienį, 02.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Laida rengiama bendradarbiaujant su Lietuvos atlikėjų asociacija AGATA ir lietuviškos muzikos portalu Pakartot.lt. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...