captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Eglė Gabrėnaitė

Kiek žinau, esu apdovanota už maksimalizmą. Tai, vadinasi, savo studentams sakau teisybę. Sakau: vaikai, man – 67-eri metai, bet mano kartelė, užuot leidusis, visą laiką kyla, kiekvieną kartą aš noriu daugiau ir daugiau. Manau, kad tai yra gerai“, – sakė teatro ir kino aktorė Eglė Gabrėnaitė, Nacionaline kultūros ir meno premija įvertinta už sceninio charakterio ryškumą ir profesinį maksimalizmą.  
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Eglė Gabrėnaitė. BNS nuotr.
Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Eglė Gabrėnaitė. BNS nuotr.

„Noriu, kad žmonės juoktųsi ir mylėtų, kad aktoriai scenoje žaistų. Mūsų absurdiška politinė situacija, dažnas ne geranoriškumas – chroniškas saulės stygius. Tai žiūrovams bus gero prancūziško vyno gurkšnis. Juoko trūksta Lietuvos žmonėms. Juokimės ir tegul tas juokas nebūna įrašytas“, – sako režisierė Inesa Paliulytė, Nacionaliniame Kauno dramos teatre pristatanti premjerą komediją „Aš – Moljeras“.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

Šiemet vienu kultūros informacijos šaltiniu bus mažiau. Dvylika metų gyvavęs portalas Kamane.lt Kauno miesto savivaldybės sprendimu buvo uždarytas. Kodėl?

„Kiek žinau, esu apdovanota už maksimalizmą. Tai, vadinasi, savo studentams sakau teisybę. Sakau: vaikai, man – 67-eri metai, bet mano kartelė, užuot leidusis, visą laiką kyla, kiekvieną kartą aš noriu daugiau ir daugiau. Manau, kad tai yra gerai“, – sakė teatro ir kino aktorė Eglė Gabrėnaitė, Nacionaline kultūros ir meno premija įvertinta už sceninio charakterio ryškumą ir profesinį maksimalizmą. Apie gyvenimą ir kūrybą, inspiracijas ir ugdomą jaunąją aktorių kartą pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ vasario 2 d., penktadienį, nuo 08.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...