captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: apie gripą

Išaugus sergamumui peršalimo ligomis, kai kurios Lietuvos savivaldybės imasi skelbti gripo epidemijas. Epidemijų metu siūloma riboti masinius renginius, Visuomenės sveikatos biuras įpareigojamas informuoti gyventojus apie gripo ir ūminių virusinių kvėpavimo takų infekcijų profilaktiką bei būtiną elgesį gripo epidemijos metu.

„Sartų“ žirgų lenktynės šį šeštadienį dėl nepalankių oro sąlygų nevyks. Dėl šiltų orų nepavyks užtikrinti, kad Dusetose esančio hipodromo takai būtų padengti patikimu, žirgų lenktynėms tinkamu ledu.

Donaldas Trumpas Jungtinių Valstijų Kongrese pirmą kartą skaitys metinį pranešimą. Pasak stebėtojų, prezidentas daug dėmesio turėtų skirti ekonominiam augimui, taip pat raginti siekti didesnio partijų sutarimo, įgyvendinant imigracijos reformą, šalyje plečiant susisiekimo infrastruktūrą.

Kaip pasirinkti auklę? Niekas Lietuvoje taip gerai neišmano šios temos kaip knygos autorė Ieva Augustinienė, jau dvidešimt metų Lietuvoje veikiančios auklių agentūros „Mama ir auklė" įkūrėja, dviejų dukrų mama.

Ved. Rūta Kupetytė ir Ramūnas Grumbinas. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – sausio 31 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

https://www.facebook.com/rytogarsai/

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close