captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Pasaulio laikas“: nerimas dėl Rusijos provokacijų ir Arabų pavasario pėdsakai Tunise

Praėjus metams po prezidento Donaldo Trumpo inauguracijos ir masinių protestų, praėjusį savaitgalį šimtai tūkstančių moterų vėl išėjo į gatves – į „Moterų eitynes“. Tik šį kartą daugelyje plakatų – ne tik žodžiai, nukreipti prieš Donaldą Trumpą, bet ir tokie kaip „Time’s up“ ir „Me too“. Kaip pirmieji Donaldo Trumpo prezidentavimo metai paveikė šalies moteris?
Reuters/Scanpix nuotr.
Reuters/Scanpix nuotr.

Didžiosios Britanijos kariuomenės vadas įspėja, kad Rusija gali imtis karinių veiksmų anksčiau nei tikėtasi. Švedijos vyriausybė nusprendė dalyti informacinius lapelius, kaip elgtis karo su Rusija atveju. Kokios aplinkybės galėtų išprovokuoti Rusiją imtis agresijos prieš NATO šalis?

2011 metai, kai buvo nuverstas ilgametis Tuniso prezidentas Zinas al Abidinas Ben Ali, šiai Šiaurės Afrikos valstybei žadėjo milžiniškas permainas. Tunisas tapo vienintele Arabų pavasario valstybe, kurioje pradėta eiti demokratijos keliu. Tačiau 2018-ieji atskleidė, kad revoliucija šalyje vis dar tęsiasi. Kodėl prieš kelias savaites Tunise kilo nauja protestų banga, ar ji kelia grėsmę šalies demokratiniam stabilumui?

Ved. Indrė Anskaitytė.

„Pasaulio laikas“ – sekmadienį, sausio 28 d., 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Kartojama pirmadienį 00.05 val.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...