captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Baltijos akademijų orkestras skelbia laisvės, bendrystės, kultūrų idėjas

„Baltijos šalių akademijų orkestras yra naujas ir inovatyvus projektas, apjungiantis tris Baltijos šalių akademijas. Tai nuostabių muzikantų bendruomenė, o Baltijos regionas – magiškas ir savo žmonėmis, ir muzika“, – sakė BAO meno vadovas estų dirigentas Kristjanas Järvi.
BAO meno vadovas estų dirigentas Kristjanas Järvi.
BAO meno vadovas estų dirigentas Kristjanas Järvi.

„Tai, kad Čiurlionio kvartete pradeda dirbti jaunas violončelininkas Glebas Pyšniakas, bus kvartetui tik dar vienas žingsnis į priekį ir, galbūt, atvers kokius nors naujus puslapius“, – viliasi ilgametis Čiurlionio kvarteto violončelininkas Saulius Lipčius.

Kultūros ir meno mėnraščio „Kultūros barai“ apžvalga su vyriausiąja redaktore Laima Kanopkiene.

„Kelionė Nemunu man parodė, kad Geležinė uždanga tebeegzistuoja, nors apie tai gyvendamas Europoje ir laisvai keliaudamas gali labai greitai pamiršti, – sako Frankurte gyvenantis baltarusių fotografas Vitusas Salošanka, trejus metus keliavęs ir fiksavęs gyvenimą palei Nemuną Baltarusijoje, Lietuvoje ir Kaliningrado srityje.

„Baltijos šalių akademijų orkestras yra naujas ir inovatyvus projektas, apjungiantis tris Baltijos šalių akademijas. Tai nuostabių muzikantų bendruomenė, o Baltijos regionas – magiškas ir savo žmonėmis, ir muzika“, – sakė BAO meno vadovas estų dirigentas Kristjanas Järvi. Apie BAO idėją, tikslus, koncertų programas ir turą, skirtą Baltijos valstybių šimtmečiui, meistriškumo kursus ir kūrybines dirbtuves pokalbis studijoje su

LMTA prof. Pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedros vedėju obojininku Robertu Beinariu, akademijos dėstytoju tūbininku Laimonu Masevičiumi, studentėmis fleitininke Ugne Čepulyte ir kontrabosininke Samanta Ignatjeva.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ sausio 26 d., penktadienį, nuo 8.10 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

https://www.facebook.com/Ryto-allegro-802923229818732/

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close