captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Dešimt balų": kas pajus naudą iš universitetų jungimo?

Kaune duotas startas penkis universitetus sujungti į du: prie Vytauto Didžiojo universiteto bus prijungti Lietuvos edukologijos ir Aleksandro Stulginskio universitetai, o prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto – Lietuvos sporto universitetas. Pastarasis su nerimu žvelgia į Švietimo ir mokslo ministerijos primygtinį siūlymą jungtis. Kiek anksčiau įvairių vertinimų išsakė ir kitų reorganizuojamų bei jungiamų universitetų bendruomenės.
Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės prezidentė Greta Šmaižytė. VDU.lt nuotr.
Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės prezidentė Greta Šmaižytė. VDU.lt nuotr.

Ar tikrai dabar jau visų šalių interesai suderinti? Ar apie universitetų jungimą ir tai, kas bus po to, yra kalbamasi su studentais? Ar jie yra įtraukti į naujo jungtinio universiteto Statuto rengimą? Ar studentai žino, kokių neliks studijų programų, kokios atsiras naujos, kokie liks ar kokių neliks dėstytojų, kokio universiteto diplomus jie gaus?   

Laidoje dalyvauja Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybės prezidentė Greta Šmaižytė, Aleksandro Stulginskio universiteto Studentu atstovybės prezidentė Liveta Budreckytė ir Lietuvos edukologijos universiteto Studentų atstovybės prezidentė Agnė Vabalaitė. 

Vedėja Jonė Kučinskaitė.

„Dešimt balų“ ketvirtadienį, sausio 25 d., 16.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...